REHAPROTEX

Übersetzung nicht verfügbar.

MEYRA usnadňuje lidem pohyb pomocí mechanických i elektrických vozíků

MEYRA® je celosvětově známá značka, která nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Jejím cílem je zkvalitnění života lidí s handicapem. Na veletrhu Rehaprotex představí nové modely mechanických i elektronických vozíků.

MEYRA® je celosvětově známá značka, která na českém trhu působí již od roku 1991. Nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Moto firmy Meyra „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje cíl společnosti, tedy snahu o zkvalitnění života lidem s handicapem. Produkty Meyra jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, pomáhají jim překonávat drobné i velké překážky, kterým musí v každodenním životě čelit.

V letošním roce se Meyra může pochlubit novým elektrickým vozíkem iChair ORBIT. Má nový moderní barevný design a je určený především do exteriéru. Další novinkou je skládací elektrický vozík iTravel, který je velmi kompaktní, skladný a lehký, a tak umožňuje snadnější přepravu nejen při cestování. (fotografie vpravo)

Na veletrhu Rehaprotex budou mít svou českou premiéru také dva nové modely z oblíbené řady mechanických invalidních vozíků Avanti. Avanti Aktiv a Avanti Aktiv Junior nabízí kromě velmi dobrého poměru cena/ kvalita také snadnou obsluhu, skvělé jízdní vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost pro každodenní výzvy svých uživatelů.

V neposlední řadě si na veletrhu budete moci prohlédnout mechanický vozík Nano, který vzbuzuje zájem především u aktivních vozíčkářů. Díky jedinečným jízdním vlastnostem a nízké hmotnosti vozíku splňuje nejvyšší požadavky na pohodlí a optimální funkčnost.

Vozíky a další pomůcky si mohou zákazníci osobně vyzkoušet nejen na veletrhu Rehaprotex, ale také v kamenných prodejnách po celé České republice a výběr na místě zkonzultovat s obornými poradci, viz kontakty.

Více informací najdete na webových stránkách www.meyra.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše