REHAPROTEX

Translation is not available.

MEYRA usnadňuje lidem pohyb pomocí mechanických i elektrických vozíků

MEYRA® je celosvětově známá značka, která nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Jejím cílem je zkvalitnění života lidí s handicapem. Na veletrhu Rehaprotex představí nové modely mechanických i elektronických vozíků.

MEYRA® je celosvětově známá značka, která na českém trhu působí již od roku 1991. Nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných a rehabilitačních pomůcek a zvedáků. Moto firmy Meyra „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje cíl společnosti, tedy snahu o zkvalitnění života lidem s handicapem. Produkty Meyra jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo se sníženou pohyblivostí, pomáhají jim překonávat drobné i velké překážky, kterým musí v každodenním životě čelit.

V letošním roce se Meyra může pochlubit novým elektrickým vozíkem iChair ORBIT. Má nový moderní barevný design a je určený především do exteriéru. Další novinkou je skládací elektrický vozík iTravel, který je velmi kompaktní, skladný a lehký, a tak umožňuje snadnější přepravu nejen při cestování. (fotografie vpravo)

Na veletrhu Rehaprotex budou mít svou českou premiéru také dva nové modely z oblíbené řady mechanických invalidních vozíků Avanti. Avanti Aktiv a Avanti Aktiv Junior nabízí kromě velmi dobrého poměru cena/ kvalita také snadnou obsluhu, skvělé jízdní vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost pro každodenní výzvy svých uživatelů.

V neposlední řadě si na veletrhu budete moci prohlédnout mechanický vozík Nano, který vzbuzuje zájem především u aktivních vozíčkářů. Díky jedinečným jízdním vlastnostem a nízké hmotnosti vozíku splňuje nejvyšší požadavky na pohodlí a optimální funkčnost.

Vozíky a další pomůcky si mohou zákazníci osobně vyzkoušet nejen na veletrhu Rehaprotex, ale také v kamenných prodejnách po celé České republice a výběr na místě zkonzultovat s obornými poradci, viz kontakty.

Více informací najdete na webových stránkách www.meyra.cz.

More news from the fair trade