International Engineering Fair

Übersetzung nicht verfügbar.

ABB s.r.o.

ABB Robotika představí na MSV 2017 SafeMove 2 systém s robotem IRB 1200 a Kombinovanou buňku s ukázkou bodového svařování a dálkového laserové svařování.

SafeMove 2 systém s robotem IRB 1200

Tento systém, v kombinaci s dosažením nejvyšších bezpečnostních standardů, umožňuje těsnější spolupráci robotů a lidí omezením pohybu robota přesně dle požadavků dané aplikace. SafeMove 2 má mnoho pokročilých bezpečnostních funkcí jako, nastavení rychlostních limitů, bezpečného monitorování klidového stavu, nastavení rozsahů os a soustavného dohledu nad pozicí a orientací. SafeMove 2 zjednodušuje výrobní postupy a poskytuje nástroje, které zrychlují uvádění do provozu, nastavení i validaci robotického pracoviště. SafeMove 2 rovněž disponuje bezpečnostním sběrnicovým připojením ke kontrolérům rodiny IRC5, tedy IRC5 Single cabinet, Compact a Paint.

více na SafeMove 2 >>

Kombinovaná buňka s ukázkou bodového svařování a dálkového laserové svařování

Funkční soubor pro bodové svařování dvou robotů IRB 6700. Soubor SpotPack je snadno použitelné a spolehlivé řešení pro bodové svařování. IRB 6700 s aplikací dálkového laserového svařování (Laser Scanner) je univerzální systém vhodný ke svařování různých materiálů. Zaručuje hluboký průvar a vysokou rychlost svařování s minimálním pnutím díky nízkému příjmu tepla, což usnadňuje konstrukci součástí. Uživatelské rozhraní Flexpendant na robotu slouží k rychlému startu, efektivnímu provozu, k monitorování a analýze procesních signálů a řízení laserového zařízení.

více o Řešení svařování >>

ABB Robotika je předním dodavatelem průmyslových robotů. Poskytuje mimo jiné softwarová řešení pro roboty, aplikace a periferie, periferní zařízení, modulární výrobní buňky a dále služby v oblasti svařování, manipulace, lakování, paletizace a obsluhy strojů. Ke klíčovým trhům patří automobilový průmysl, výroba plastů, obrábění, slévárenství, elektronika, farmaceutický a potravinářský průmysl. Silná orientace na ucelená řešení pomáhá výrobcům zvýšit produktivitu, kvalitu výroby a bezpečnost práce. ABB již po celém světě instalovala více než 250 000 robotů.

abb.cz

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše