Life!

Übersetzung nicht verfügbar.

CYKLOŠVEC přiveze nejen vlastní značku Galaxy

Společnost CYKLOŠVEC s r.o. nabízí rozsáhlý sortiment kol, cyklistického zboží a doplňků. Nejvýznamnější v nabídce je vlastní značka kol, elektrokol, odrážedel, koloběžek a dílů Galaxy, německá značka Stevens i elektrokola Totem. Kola Galaxy a Stevens jsou svou kvalitou preferovaná i u několika závodních týmů.

V nabídce jízdních kol najdeme MTB, cross, treking, kola silniční i dětská - značek Galaxy, Stevens, Totem, Bulls, Tour de France a další. Firma nabízí také značkové rámy, rotopedy, součástky a doplňky, cyklistické oblečení, termoprádlo, tretry i výživové doplňky pro sportovce.

Od závodění po rodinnou firmu

Firma CYKLOŠVEC vznikla v r.1991 jako maloobchod a velkoobchod s jízdními koly ve Vlašimi, a pak následně i v Písku.  Zakladatelé firmy, sourozenci Karel a Libor Švecovi, závodili na kole, a tak dobře znali cyklistický sortiment.

Dnes je firma CYKLOŠVEC s r.o.  je dovozcem a distributorem řady světových značek cyklosortimentu do ČR. Provozuje internetový obchod a prodejny značek - GalaxyStevensTotemBullsKenda, Catlike, Fox Racing Shox, Marzocchi, Deda Elementi, Mud, KMC, Velo, RSP, Sigma Sport, Rodi, Black Jack, Tour de France, Crops, Mighty, M-Wave, Ventura, Cyklostar, Promax, Roto, Nexelo aj. Jsou taky výhradními dovozci a autorizovaným servisem pro odpružení Fox Shox a Marzocchi.

CYKLOŠVEC je spolupořadatelem seriálu MTB maratonů pro širokou veřejnost Galaxy Stevens série a k firmě patří i cyklistický oddíl Galaxy CykloŠvec Stevens, který každoročně pořádá závody Galaxy Stevens série a další závody v Písku. Závodníci oddílu testují nová kola i doplňky, které CykloŠvec dováží a zúčastnili se v minulosti řady závodů v České republice i v zahraničí.

Weitere News von der Messe

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše