STYL

Übersetzung nicht verfügbar.

Design street ukáže ekologický přístup k módě

Na veletrhu STYL pokračuje trend zviditelňování autorské tvorby a originální výroby v menších sériích. V srpnu se tady seznámíte s jednou opravdu nepřehlédnutelnou značkou - Saffrine.

Její příběh se pojí s vášní pro cestování, poznáváním nových kultur a také s respektem k přírodě. Butikovou značku Saffrine založil australský profesionální fotograf, je inspirovaná různými kulturami a zaujme fotografickými potisky.

Jde o etickou módu, která pracuje s přírodními materiály jako hedvábí, bambus, organická bavlna nebo kašmír a ve výrobě sází na řemeslnou kvalitu. Značka Saffrine je součástí sílícího proudu, který volá po udržitelné módě a ekologickém přístupu k oblékání.

Eko, eko, eko

Respekt k přírodě na veletrhu STYL zdůrazňuje nový obor ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, hedvábí, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž.

Veletrh KABO se rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV (veganská kůže, eco-mikrovlákna apod.). V souladu s těmito novými tématy je připravován i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše