STYL

Design street ukáže ekologický přístup k módě

Na veletrhu STYL pokračuje trend zviditelňování autorské tvorby a originální výroby v menších sériích. V srpnu se tady seznámíte s jednou opravdu nepřehlédnutelnou značkou - Saffrine.

Její příběh se pojí s vášní pro cestování, poznáváním nových kultur a také s respektem k přírodě. Butikovou značku Saffrine založil australský profesionální fotograf, je inspirovaná různými kulturami a zaujme fotografickými potisky.

Jde o etickou módu, která pracuje s přírodními materiály jako hedvábí, bambus, organická bavlna nebo kašmír a ve výrobě sází na řemeslnou kvalitu. Značka Saffrine je součástí sílícího proudu, který volá po udržitelné módě a ekologickém přístupu k oblékání.

Eko, eko, eko

Respekt k přírodě na veletrhu STYL zdůrazňuje nový obor ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, hedvábí, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž.

Veletrh KABO se rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV (veganská kůže, eco-mikrovlákna apod.). V souladu s těmito novými tématy je připravován i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion.