Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

GBOX – speciální přepravní boxy

Letošní novinkou, kterou jsme si připravili pro Motosalon 2020, je nová služba vycházející z více než dvaceti let praxe ve spedičních službách a logistice, vzkazují lidé z firmy GBOX.

Protože jsme také motorkáři, kteří vzhledem ke svým cestovatelským vášním a aktivitám byli konfrontováni s potřebou přemístit svoje stroje například v rámci Evropy, podrobně jsme si nastudovali veškeré možnosti přeprav, které jsou pro nás k dispozici. Vyzkoušeli na vlastní kůži výhody a nevýhody konkrétních přeprav a poté se rozhodli rozšířit svoje portfolio o další produkt – přepravní služby motocyklů s prioritou „jak bezpečně dostat v krátkém časovém horizontu motocykly do vzdálenějších destinací a zároveň nebýt unaven cestováním na místo. Vyhnout se tak případným nehodám z únavy a ušetřit si nejen svůj stroj, ale i více času na cestování po cílové destinaci.

Vycházíme ze svých dlouholetých zkušeností a potřeb a z profesionální dopravy. Po kvalitě přepravy a úspory času pro naše klienty je dalším důležitým faktorem komfort, který nabízíme. Společnost GBOX nabízí také stažení vašich motocyklů v rámci celé ČR do našeho svozového skladu a tím šetříme váš čas i peníze investované přepravě vašeho motocyklu na svozové místo a vaši cestu zpět domů.

Pro přepravu motocyklů jsme vyprojektovali speciální přepravní boxy. Nazvali jsme je „Gbox“. Slouží k bezpečné přepravě všech druhů motocyklů jak na nákladních vozech, tak třeba v přepravních kontejnerech. Je samozřejmostí, že veškeré transporty máte pojištěny a k tomu i on-line tracking konkrétní přepravy. Tuto novinku vám představíme na stánku společnosti MotoGBOX na brněnském Motosalonu. Ostatně převážná většina z nás, kteří chtějí být informováni o nových produktech či službách, každoročně zahajuje sezónu právě návštěvou této události. Na místě pak máme příležitost načerpat spoustu inspirace na celou sezonu a po dlouhé zimě užít zase tu atmosféru „soudružnosti“.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše