Motosalon

GBOX – speciální přepravní boxy

Letošní novinkou, kterou jsme si připravili pro Motosalon 2020, je nová služba vycházející z více než dvaceti let praxe ve spedičních službách a logistice, vzkazují lidé z firmy GBOX.

Protože jsme také motorkáři, kteří vzhledem ke svým cestovatelským vášním a aktivitám byli konfrontováni s potřebou přemístit svoje stroje například v rámci Evropy, podrobně jsme si nastudovali veškeré možnosti přeprav, které jsou pro nás k dispozici. Vyzkoušeli na vlastní kůži výhody a nevýhody konkrétních přeprav a poté se rozhodli rozšířit svoje portfolio o další produkt – přepravní služby motocyklů s prioritou „jak bezpečně dostat v krátkém časovém horizontu motocykly do vzdálenějších destinací a zároveň nebýt unaven cestováním na místo. Vyhnout se tak případným nehodám z únavy a ušetřit si nejen svůj stroj, ale i více času na cestování po cílové destinaci.

Vycházíme ze svých dlouholetých zkušeností a potřeb a z profesionální dopravy. Po kvalitě přepravy a úspory času pro naše klienty je dalším důležitým faktorem komfort, který nabízíme. Společnost GBOX nabízí také stažení vašich motocyklů v rámci celé ČR do našeho svozového skladu a tím šetříme váš čas i peníze investované přepravě vašeho motocyklu na svozové místo a vaši cestu zpět domů.

Pro přepravu motocyklů jsme vyprojektovali speciální přepravní boxy. Nazvali jsme je „Gbox“. Slouží k bezpečné přepravě všech druhů motocyklů jak na nákladních vozech, tak třeba v přepravních kontejnerech. Je samozřejmostí, že veškeré transporty máte pojištěny a k tomu i on-line tracking konkrétní přepravy. Tuto novinku vám představíme na stánku společnosti MotoGBOX na brněnském Motosalonu. Ostatně převážná většina z nás, kteří chtějí být informováni o nových produktech či službách, každoročně zahajuje sezónu právě návštěvou této události. Na místě pak máme příležitost načerpat spoustu inspirace na celou sezonu a po dlouhé zimě užít zase tu atmosféru „soudružnosti“.

Další aktuality z veletrhu