Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Kupte si na Motosalonu vstupenky na Grand Prix ČR

Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. Masarykův okruh je v seriálu MotoGP stálicí a zároveň je svým umístěním v lese a převýšením, které tu jezdci musí překonávat, zcela jedinečný. Zároveň patří k nejoblíbenějším okruhům mezi samotnými jezdci. Dlouhodobě patří i mezi nejnavštěvovanější, a dělá tak ve světě dobré jméno Brnu i České republice.

Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, v posledních letech dominujícím Marcem Marquezem a českým zástupcem Filipem Salačem zavítá do Brna od 7. do 9. srpna 2020. I letos se mohou návštěvníci těšit na veškerý servis a zázemí, na který byli v předchozích letech zvyklí, a především pak na tradičně skvělou atmosféru okruhu skrytého v lesích za Brnem.

Grand Prix České republiky v roce 2020 slaví 70 let od své premiéry. Spolek pro GP ČR Brno, který velkou cenu od roku 2016 pořádá, tak bude v roce 2020 motoristický svátek organizovat popáté, zároveň dle současné smlouvy s promotérem, také naposledy.

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix je v plném proudu. K dostání jsou tradičně vstupenky na přírodní tribuny SILVER i nejoblíbenější GOLD umožňující volný pohyb po všech přírodních tribunách, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách. Něco navíc pak získají držitelé speciálních vstupenek Camp A, T2 Premium i novinek T4 PLUS a T4 ULTRA. Více informací naleznete na stránkách gp.ticbrno.cz.

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání i na výstavě Motosalon konané ve dnech 5. – 8. března na brněnském výstavišti. Všechny typy vstupenek budou k dispozici na prodejním místě Grand Prix v pavilonu P v rámci expozice Automotodromu Brno. V případě vstupenek na přírodní tribuny GOLD a vstupenek na sedadlovou tribunu T6 pak speciálně na Motosalonu za výhodnější ceny, ušetřit můžete až 500 Kč! Kdo nestihl pořídit vstupenky za nejnižší vánoční ceny, má nyní poslední šanci!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše