Motosalon

Kupte si na Motosalonu vstupenky na Grand Prix ČR

Grand Prix České republiky patří vůbec k největším společenským a sportovním akcím konaným na území České republiky, která opakovaně každý rok přiláká desetitisíce místních i zahraničních návštěvníku. Masarykův okruh je v seriálu MotoGP stálicí a zároveň je svým umístěním v lese a převýšením, které tu jezdci musí překonávat, zcela jedinečný. Zároveň patří k nejoblíbenějším okruhům mezi samotnými jezdci. Dlouhodobě patří i mezi nejnavštěvovanější, a dělá tak ve světě dobré jméno Brnu i České republice.

Celý kolotoč MotoGP v čele s nestárnoucím Valentinem Rossim, v posledních letech dominujícím Marcem Marquezem a českým zástupcem Filipem Salačem zavítá do Brna od 7. do 9. srpna 2020. I letos se mohou návštěvníci těšit na veškerý servis a zázemí, na který byli v předchozích letech zvyklí, a především pak na tradičně skvělou atmosféru okruhu skrytého v lesích za Brnem.

Grand Prix České republiky v roce 2020 slaví 70 let od své premiéry. Spolek pro GP ČR Brno, který velkou cenu od roku 2016 pořádá, tak bude v roce 2020 motoristický svátek organizovat popáté, zároveň dle současné smlouvy s promotérem, také naposledy.

Předprodej vstupenek na letošní Grand Prix je v plném proudu. K dostání jsou tradičně vstupenky na přírodní tribuny SILVER i nejoblíbenější GOLD umožňující volný pohyb po všech přírodních tribunách, stejně jako vstupenky JUNIOR a SENIOR. Váhat by neměli ani zájemci o vstupenky na sedadlové tribuny, jejichž držiteli kromě jistého místa zaručují i pohyb po celém areálu a všech přírodních tribunách. Něco navíc pak získají držitelé speciálních vstupenek Camp A, T2 Premium i novinek T4 PLUS a T4 ULTRA. Více informací naleznete na stránkách gp.ticbrno.cz.

Vstupenky na Grand Prix budou k dostání i na výstavě Motosalon konané ve dnech 5. – 8. března na brněnském výstavišti. Všechny typy vstupenek budou k dispozici na prodejním místě Grand Prix v pavilonu P v rámci expozice Automotodromu Brno. V případě vstupenek na přírodní tribuny GOLD a vstupenek na sedadlovou tribunu T6 pak speciálně na Motosalonu za výhodnější ceny, ušetřit můžete až 500 Kč! Kdo nestihl pořídit vstupenky za nejnižší vánoční ceny, má nyní poslední šanci!