PYROS, ISET

Übersetzung nicht verfügbar.

Mobilní ochrana před výbuchem, plameny nebo explodující hlavice. Živé ukázky čekají nadšence na venkovním stání u pavilonu F

Ukázky půlhodinových bloků, kde se představí balistická bariéra BALBAR, začnou už ve středu 29. května a potrvají po celý veletrh Pyros. Ukázky budou předvádět specializovaní technici každý den v 10:00, 13:00 a 16:00 hodin. Podívat se můžete přijít na venkovní plochu u expozice F19 před pavilonem F.

Na místě pak uvidíte ukázku „samopostavení“ bariéry pomocí stlačeného vzduchu, osazení balistických desek, manipulace s bariérou. Jak přesně funguje pak přednesou zástupci společnosti STRIX Chomutov.

Doplňujícím programem bude soutěž pro příchozí návštěvníky o hodnotné ceny firmy STRIX ve stavění bariéry BALBAR na čas. Registrace soutěžících bude každý den do 13:30 a samotné soutěžení nastane od 14:00 do 15:00 hodin.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše