Motosalon

Übersetzung nicht verfügbar.

Pět novinek letošního Motosalonu

Letošní 11. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení vypadá neméně slibně jako ten předchozí. Zúčastní se jej všichni hlavní hráči motocyklové branže včetně nových firem a značek a tak v termínu od 5. do 8. března 2020 uvidíme v Brně skutečně to nejlepší z českého motocyklového trhu. Těšit se můžeme nejen na nabídku nejnovějších motocyklů, ale také na veškeré bohaté příslušenství a doplňky. Tradičně se očekává velký zájem návštěvníků, kteří si tento motocyklový svátek na zahájení sezony nenechají ujít. Vloni jich na MOTOSALON dorazilo přes 67 000! A protože pořadatelé neusínají na vavřínech, přináší tato největší motocyklová přehlídka nové vychytávky. A to nejen v doprovodném programu, ale také v sortimentu přestaveb či v nabídce speciálního občerstvení!

Novinka č.1:  „Z DENÍKU MOTORKÁŘE“ a „ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY“

Hlavní témata MOTOSALONU 2020 jsou dvě – a to „Z deníku motorkáře“, kde se o své zážitky podělí známí motocestovatelé, a „Zlaté české ručičky“. K tomuto tématu se bude vázat například páteční mezinárodní studentská soutěž mechaniků motocyklů a jízdních kol pod názvem Europa Cup 2020.  O víkendu budou pokračovat workshopy o základní údržbě motocyklů..

Novinka č.2: BURGER ARÉNA s pochoutkami nejen z masa

Láska prochází žaludkem a pro motorkáře to platí ještě více. V pavilonu Z, který je naproti pavilonům P a F, tak letos poprvé vznikne Burger Aréna. Díky spolupráci s organizátory Burger Festu se na místě sejdou nejrůznější prodejci burgerů a dalšího občerstvení. V nabídce budou nejen pokrmy z masa, ale připraveny budou i pochoutky pro vegetariány. Rozšíří se tím možnosti stravování pro vystavovatele i návštěvníky. V pavilonu Z najdeme také pódium s vlastní hudební produkcí.

Novinka č.3: PŘESTAVBY – CUSTOMY a soutěž Grand Prix!

Součástí veletrhu bude letos poprvé mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix. V čele pořadatelského týmu je Ondřej Hrůza, který posledních 15 let stál za jinou akcí Bohemian Custom Bike. Czech Custom GP má ambici stát se největší soutěží přestaveb v regionu střední a východní Evropy. V pavilonu P se představí kolem stovky strojů v deseti kategoriích - od úplně totálních staveb, kde výrobce začal se stavbou od základu, vyrobil si vlastní rám a další díly a použil libovolný motor, přes upravené harleye, café racery, scramblery až po modifikované skútry nebo přestavby vycházející z domácích značek. Novinkou je samostatná kategorie upravených strojů značky Indian. Pořadatelé počítají, že zastoupení domácích a zahraničních motorek bude půl na půl.

Novinka č.4 : Soutěž kaskadérů

K MOTOSALONU neodmyslitelně patří bohatý doprovodný program plný adrenalinu a emocí. Taková je vždy unikátní  Show skupiny Crazy Day, jejíž jezdci každoročně rozpumpují diváky. Letos ji nově doplní paralelně probíhající třídenní soutěž česko-slovenských kaskadérů Czech Stunt Grand Prix. Každý jezdec zde má svůj osobitý styl a motocykl. Další dávku zábavy i poučení přinesou jízdy Míry Lisého, dlouholetého propagátora bezpečné jízdy na motocyklech. Ani Moto Gymkhana již není pro pravidelné návštěvníky veletrhu žádným neznámým pojmem. Motogymkhanisté přislíbili, že nechají případné zájemce o tento sport si umění slalomu na místě vyzkoušet.

Novinka č. 5: Hosté na zahájení

Co má společného MOTOSALON a současný „guru“ gastronomie? No přece lásku k motocyklům! Kromě Zdeňka Pohlreicha potkáte na veletrhu v Brně další známé tváře, na zahájení jej doplní i herci Pavel Liška a Jan Révai. Tváří veletrhu je už po několikáté známý testovací televizní pilot a učitel motoškoly Pepa Sršeň, kterého letos na billboardech, plakátech i bannerech doplňuje šmrncovní motorkářka. MOTOSALON je zkrátka veletrh, kde se rádi setkávají všichni, kterým učaroval svět svobody na dvou kolech. Tak ať nám koně pod kapotou šlapou!

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše