Nationale Jagdausstellung

Übersetzung nicht verfügbar.

Slovenská Margita s širokou nabídkou dámských mysliveckých oděvů

Společnost Margita se od roku 2000 specializuje na výrobu stylového oblečení pro myslivce a lesníky. Vyrábí všechno, co potřebují – společenské obleky, košile, kalhoty, bundy, vesty, trička, svetry, mikiny, ale i čepice, ponožky, funkční prádlo či další doplňky. „Tady v Brně máme především širokou nabídku dámského oblečení,“ ukazuje na stánku v pavilonu G1 manažer Pavol Kubjatko.

Přestože české ženy jsou v oblékání odvážnější než muži a stále hledají něco nového, v myslivecké módě to tak úplně neplatí. I ženy jsou v tomto směru poměrně konzervativní. V nabídce Margity jsou pro ně určeny například růžové nebo modré košile, ale pořád je největší zájem o tradiční výrobky zelené nebo hnědé barvy. U mužů tomu není jinak. „Myslivecká móda neprochází tak velkými proměnami, největší skok vidíme u materiálů. Dříve se hodně používal hubertus, loden a takové těžké věci, dnes jsou to funkční látky,“ dodává Pavol Kubjatko.

Firma vyrábí a používá materiály a doplňky z celého světa. Příkladem je materiál POLARTEC nebo různé prodyšné membránové materiály. Oblečení nejen šije, ale také na něj dokáže vyšít jakýkoliv obrázek, text, logo či znak. V Margitě pracuje přes čtyřicet zaměstnanců, ať už ve výrobě nebo v prodeji. Společnost vlastní několik obchodů, ve kterých kromě vlastních výrobků prodává i další lovecké a lesnické doplňky, obuv, keramiku, beletrii, zbraně, střelivo a další.

„O co je tady v Brně největší zájem? Asi o všechno,“ usmívá se Pavol Kubjatko na veletržním stánku. V neděli jsme byli velice spokojení, přišlo hodně lidí. Myslivecké výstavy se účastníme od počátku, už nás tady lidé znají a po roce se k nám vracejí nakupovat. Proto sem pravidelně jezdíme.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše