SILVA REGINA

Translation is not available.

Agrotechnika Vaněk – traktory, vyvážečky, štípače, štěpkovače i pásové pily s výbavou na přání

Agrotechnika Vaněk představí na veletrhu SILVA REGINA traktory FARMTRAC s lesní nástavbou, která je vyrobena dle přání zákazníka, včetně technického osvědčení. Mezi další exponáty patří vyvážecí vleky s hydraulickou rukou PALMS.

Společnost FARMTRAC dodává mnoho typů a velikostí podvozků i hydraulických ruk, k dispozici je velký výběr výbavy, včetně technického osvědčení. Na expozici najdeme také zařízení pro těžbu dříví v dlouhých délkách – Klembank. 

Nebudou chybět ani štípače dřeva ROLTRAC, a to jak manuální a poloautomatické, tak plně automatické, s pohonem elektrickým, přes kardan z traktoru nebo kombinovaným (karban/elektřina) či dieslovým pohonem. Ke strojům může být dodán podávací stůl a mohou být na traktorovém nebo mobilním podvozku, který je homologovaný a má SPZ.

Nenechte si ujít také nabídku pásových pil ROLTRAC s masivní konstrukcí stroje.
K dispozici jsou tři základní typy s množstvím dodatkové výbavy, která je opět uzpůsobena dle přání zákazníka. V neposlední řadě vás na stánku Agrotechnika Vaněk mohou zaujmout štěpkovače TEKNAMOTOR - diskové i bubnové, stacionární či na mobilním podvozku.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...