TECHAGRO

Translation is not available.

Avistech přiveze nejkompaktnější nakladače AVANT

Společnost Avistech bude na veletrhu vystavovat oblíbené finské nakladače Avant s nářadím.

AVANT je nejkompaktnější a nejuniverzálnější kloubový nosič nářadí spojený s teleskopickým nakladačem. „Díky osmi modelovým řadám umí vyhovět každému zájemci a má řešení na každou práci. Nářadí je navrženo speciálně pro nosiče Avant a to tak, aby byly zachovány důležité vlastnosti celé sestavy. A to zejména výkon, životnost a bezpečnost práce,“ přibližuje hlavní výhody produktů Iveta Hynková z firmy Avistech s.r.o.

„Návštěvníci veletrhu nás naleznou na venkovní ploše, naším spoluvystavovatelem je firma CZ Screen, která se zabývá výrobou vibračních a bubnových třídicích strojů vlastní konstrukce. Obojí samozřejmě budeme aktivně předvádět,“ doplňuje asistentka prodeje Hynková.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše