TECHAGRO

Translation is not available.

Leading Farmers s výstavní premiérou polních robotů

Společnost Leading Farmers CZ, a.s. v letošním roce oslaví 20 let své existence. Od začátku se specializuje na dodávky a zavádění technologií přesného zemědělství v praxi na zemědělských podnicích v Česku i na Slovensku.

Práce společnosti Leading Farmers CZ, a.s. se specializuje na testování, vývoj, servis a zejména poradenství při uvádění těchto technologií do provozu a jejich efektivním využití. Její práce je založena na odbornosti, inovacích a trvalém partnerství se zemědělci. Jaké novinky představí na TECHAGRU, nám prozradil Václav Jirka, marketingový ředitel a prodejce.

Exponáty z precizního zemědělství v Brně 

Výstavní premiéru bude mít polní robot Agrointelli Robotti, což je první komerčně dostupný autonomní nosič nářadí, který pracuje na poli bez řidiče např. při setí, plečkování, přípravě půdy nebo ochraně rostlin. Ihned po veletrhu odjede do praktického provozu na jeden zemědělský podnik v ČR. Dále magnetický systém pro zvýšení pokrytí postřikové kapaliny a snížení úletu MagGrow z Irska. Důležité je zmínit taktéž navigační systémy Trimble GFX-750, GFX-350, EZ-Pilot Pro a Autopilot Motor Drive, které patří k nejinstalovanějším v České republice a na Slovensku.

Trimble GFX-750

Jak právě GFX-750 funguje v praxi můžete zhlédnout na tomto videu,
kde jsou představeny výhody i technické specifikace.

Zákazníci dostanou plno výhod 

Jde o všechny zemědělské podniky bez ohledu na velikost a výměru, zejména ty, které chtějí využívat moderní technologie pro vyšší efektivitu, výnosy a zároveň udržitelnost vzhledem k ochraně životní prostředí a krajiny. Mezi benefity našich produktů patří snížení spotřeby PHM, snížení spotřeby a optimální aplikace pěstitelských vstupů se strategií “neaplikovat ani gram navíc”, vyšší výkonnost strojů nebo jejich linek, snížení utužení půdy a v neposlední řadě i snížení únavy obsluhy a tím lepší pracovní prostředí.

 

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše