Life!

Translation is not available.

Counter Strike, hra se světovým renomé, patří do legendární skupiny her

Už sedm let mohou pětičlenné týmy bojovat ve střílečce z pohledu první osoby. Hra za tu dobu získala silnou komunitu příznivců a pravidelně se objevuje na velkých domácích a zahraničních mistrovstvích. V Česku tomu není výjimkou, proto se dostane hlavní stage při Vodafone Mistrovství v ČR v počítačových hrách.

Counter-Strike: Global Offensive (zkráceně CS:GO) je počítačová online střílečka. Hru vyvinulo studio Valve ve spolupráci s Hidden Path Entertainment. Online Hra navazuje na předchozí verze hry Counter-Strike a je to v pořadí už čtvrtá hra z této série. V prosinci to bude rok, kdy hra získala status free to play (hra zdarma bez zakoupení) a změnila tedy svůj status. Předtím jste si hru museli zakoupit. Nová verze navíc představila režim tzv. battle royale (mise, kdy poslední přeživší zvítězí) nazvaný "Danger Zone".

Princip výhry je ve splnění podmínek

Hra je založená na stejných principech jako předchozí díly. Ve třiceti kolech proti sobě bojují týmy Teroristů a Counter-Teroristů s tím, že k výhře kola je nutno splnit jednu z podmínek dané mapy: detonace bomby, zneškodnění bomby nebo zachránění rukojmích, případně celkovou eliminací protějšího týmu. Celkem se ve hře objevuje deset herních módů. Vítězem se stanete po dosažení šestnácti kol. Za stavu 15:15 následuje remíza, případně, pokud se jedná o turnaj, nastává prodloužení.

Jak si stojí v progamingu tzv. esportu?

CS:GO je kooperativní hra. Abyste vyhráli je důležité, aby každý článek týmu fungoval na jedničku. Mezi světové špičky patří švédský hráč Alesund nebo Brazilec Toledo. Mezi Čechy se pak řadí David "frozen" Čerňanský nebo Ladislav "GuardiaN" Kovács.

Česká a Slovenská esportová scéna hostí také známá týmová jména jako eSuba, Neophyte, Majestic Lions, eXtatus a Brute.xpg. Někteří z nich se probojovali až na MČR 2019 do Brna.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše