Life!

Translation is not available.

Osmým titulem na MČR bude Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege je hrou, která v sobě spojuje výběr z desítek operátorů, taktický pohyb na mapě i komunikaci v týmu. Generuje také zničitelné a modifikovatelné mapy. Hra zvítězila v hlasovací soutěži a doplní tak na Vodafone MČR tituly jako League of Legends nebo Counter-Strike: Global Offensive.

Počtem her, kde se utkají nejlepší hráči tuzemské scény, by se letošní Vodafone MČR v počítačových hrách vyrovnalo roku 2012, kde se taktéž bojovalo o osm titulů. Necelé tři týdny před začátkem mistrovství dorovnal počet Rainbow Six Siege (R6S), jenž má herní styl podobný Counter Strike.

Rainbow Six Siege ukázal své možnosti na PLAYzone Challenge a dostal hlasy v komunitním souboji o postup na mistrovství, kde ho bude zastupovat společnost DELL. V Brně budou soutěžit pouze čtyři nejlepší týmy a o titul se poperou na stánku DELL Gaming. Rainbow Six Siege si po Mistrovství Slovenska odbude premiéru i u nás, nejlepší týmy si v Brně rozdělí celkem 35 000 Kč.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše