Life!

Translation is not available.

Semifinálovými turnaji SC:GO se probojovalo deset týmů

Counter-Strike: Global Offensive, počítačová online střílečka z pohledu první osoby, zná jméno deseti týmů, kteří se utkají na Vodafone MČR v počítačových hrách. O pomyslný trůn se v přestřelce utkají známá jména i outsideři.

Hra, jenž má poměrně jednoduché pravidlo „přežít“, ukončila kvalifikační kola. Ve světě, kde musíte zachránit rukojmí, postarat se o bombu nebo eliminovat protější tým se ocitne deset českých týmů. V Brně na Vodafone MČR tak uvidíme týmy: eSuba, Fury Esport, ECLOT.LYNX, Brute.GG, ROG.eXtatus, Dark Tigers, eEriness E-BLUE aTrust.Universe. Přezdívky jednotlivých hráčů, kteří budou zastupovat svůj tým naleznete na portálu playzone.

Živě na streamu dostali také týmy svou skupinu. Losování přineslo také informaci, kdo s kým otevře celý turnaj. Deset účastníků je v úvodních skupinách rozděleno po pěti, kde se každý s každým utká na dvou mapách. Vítězové obou skupin postoupí přímo do semifinále, další dva týmy čeká ještě čtvrtfinále. Vše pak vyvrcholí v nedělním grandfinále od 15:30 hodin.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše