Life!

Translation is not available.

DATART Life! Přijďte, nudit se rozhodně nebude

Mistři parkouru, babyrallye, policejní technika, dráha pro elektrokolběžky, gaming či fotbalová zóna nebo skladání instamozaiky vás čekají v pavilonech G1 a G2.

Parkour zóna

V pavilonu G2 se můžete těšit na aktivní PARKOUR ZÓNU, ve které třikrát za den proběhne vystoupení profesionálních sportovců Davida Kašpárka a Petra Částky. Chcete vidět, jak válí parkour dvojnásobný Mistr ČR David a o čem parkour vlastně je? Tak přijďte do naší zóny, kde na Vás čekají soutěže o skvělé ceny a také workshopy parkouru pod vedením profesionálů.

Dětský koutek

Na festivalu Life myslíme na všechny. Pokud toužíte po chvíli odpočinku, nebo se chcete naplno věnovat staršímu dítěti, spolehněte se na profesionální služby dětského koutku DATART v hale G1. Z bohaté výbavy koutku jmenujme např. kreativní dílny, odpočinkovou a čtenářskou část nebo dětmi velmi oblíbenou molitanovou stavebnici. Pro malé závodníky máme připravenu i „BABYRALLYE“ s elektrickými autíčky. A navíc si můžete zasoutěžit o Zigybota.

Program Policie ČR

Bylo vašim dětským snem stát se policistou? Máte jedinečnou možnost seznámit se s prací Policie České republiky takzvaně naživo. V hale G2 si můžete prohlédnout a vyzkoušet techniku, kterou policisté používají v každodenní praxi, jako zásahové vozidlo, čtyřkolku nebo motocykl. Setkáte se s těžkooděncem v plné výbavě a můžete s policisty konzultovat případné otázky.

Elektromobility zóna

Přijďte si vyzkoušet koloběžky a další výrobky elektromobility z portfolia DATART do haly G2. Pro koloběžkovou dráhu jsem pro vás vyčlenili velkou část haly tak, abyste si mohli vyzkoušet elektrická vozítka na sto procent. A čekají na vás samozřejmě i soutěže o lákavé ceny.

Fotbalová zóna

Ve fotbalové aréně v hale G2 se DATART představí jako partner férové hry v projektu Videorozhodčí, partner e-ligy a partner MČR v mobilních hrách.  Můžete si dát zápas jeden na jednoho ve speciálních herních klecích, rozjet zápas ve stolním fotbálku, zahrát si FIFU na Playstationu, porazit spoluhráče v robofotbalu nebo se setkat se známými osobnostmi ze světa zeleného sportu. V sobotu od 13:00  hod. můžete přijít porazit pravé Zbrojováky.

DATART Gaming zóna

V pavilonu B brněnského výstaviště proběhne další ročník MČR v počítačových hrách a mobilních hrách. Ve vybraných hrách se střetnou ti nejlepší hráči o statisícové ceny a tituly mistrů České republiky. Diváci vše budou moci sledovat na dvou největších gamingových stage s živým komentářem. Chybět zde nebude ani DATART, v jehož stánku si návštěvníci vychutnají dlouho očekávaný závodní titul Need for Speed Heat, který právě ve dnech MČR bude vycházet, a půjde tak o první příležitost si jej otestovat na vlastní kůži. Přítomni pak budou i cosplayeři a cosplayerky.

Instamozaika

Pomozte nám vytvořit dechberoucí tvořené dílo z vašich fotek pořízených na festivalu DATART Life. Staňte se jedním dílkem obří INSTA MOZAIKY. Vyfoť, přidej # a tiskni! Z vašich fotek společně poskládáme obraz o velikosti 2 x 2 metry a fotografii si samozřejmě odnesete také sebou na památku.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše