Life!

Translation is not available.

Energii doplníte v pavilonu V. Stačí se zakousnout

Zdravé alternativy v podobě tyčinek a nápojů naleznete na všech místech v pavilonu V. Před pohybem je třeba nabrat síly. Pomohou vám v tom Sens Food, Life Food, Betula Pendula nebo Grizly.

Grizly

Chutné tyčinky naleznete na stánku Grizly, jenž se specializuje na zdravé potraviny. Kvalitní příjem zajistí sušené plody, ořechy a semínka. Na jejich stánku převažují tyčinky, které jsou rychlou svačinkou před sportovním výkonem. Rozšířenou nabídku pak naleznete na jejich eshopu.

Sens Food

Chcete zkusit příjem energie z jiných zdrojů? Jak nahradit maso, a přitom nezůstat ve svém výkonu pozadu, poradí v expozici Sens Food. Tyčinky, jejichž obsah doplnila netradiční surovina cvrček domácí, zaujmou všechny návštěvníky veletrhu Life! „Cvrček je jistou alternativou masa. Sám o sobě má šedesát šest procent protejnu a je z něj tak velký zdroj bílkovin. V kombinaci se semínky a sušeným ovocem dokáže vytvoř vyváženou chuť,“ řekla Tereza Stará. Cvrčci na produkci jednoho kila bílkoviny spotřebují dvanáctkrát méně krmiva a o dva tisíce méně vody než prase, ovce, nebo kráva.

LifeFood

Český producent přírodních produktů si pro návštěvníky připravil prvotřídní RAW produkty v nejvyšší BIO kvalitě. „Mezi oblíbené svačinky se teď řadí naše tyčinky s řepovou nebo ořechovou příchutí. Návštěvníci také často sahají po borůvkách nebo karobu. Na doma si většinou odnášejí náš velmi kvalitní protejn,“ řekla za společnost Romana Stachovičová.

Betula Pendula

Kozí kolostrum nabízí společnost Betula Pendula, jenž zajistí zdravou a silnou imunitu. Pro sportovní výkon je potřeba udržovat se stále ve formě. „Betula je prášek pro podporu imunitního systému. Užívat ho může úplně každý. Sama ho beru hlavně v období podzimu a zimy, protože mě udržuje stále fit,“ řekla za společnost Betula PendulaMarcela Macurová. Kolostrum pochází z českých a slovenských farem.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše