Life!

Translation is not available.

KCK – móda FORCE, crazy ponožky i hybridní elektrokola

Velký nápis FORCE dominuje obří expozici společnosti KCK Cyklosport-Mode s.r.o.. Pod touto značkou firma nabízí úplně celý široký cyklistický sortiment, počínaje přilbami, oblečením, přes doplňky, součástky, ale také kosmetiku na kolo, maziva i ponožky. Zkrátka vše , co cyklisti používají.

Zastihli jsme zde Dalibor Kmentu, majitele a jednatele firmy, který nám zapózoval nejen u módních doplňků, ale se zástupcem značky Wilier také u kol, která zde zastupují.  Celý stánek je pojat jako prezentační, přesto si můžete zakoupit originální dárky.

„Aktuálně tu prodáváme jenom maličký výtah z našeho sortimentu – jsou to crazy ponožky, které nabízíme v 6 kombinacích. Celkově je těch kombinací víc, ale tady na výstavě si návštěvníci můžou koupit šest nejzajímavějších, co se týká barev a crazy motivů. Myslím, že jsou dnes hodně populární. Může to být dobrý vánoční dárek, není to drahá věc a zaujme každého,“ usmívá se sám pan majitel.

Prý tu máte zajímavé elektrokolo, o co se jedná?

Naše firma KCK prodává a zastupuje pro český trh kola značky Wilier, která. Je to klasická italská značka, která se prezentuje hlavně v silničním segmentu, ale samozřejmě drží trend, jímž je dneska elektrokolo. Jelikož jsou specialisté na silniční kola, věnují se hybridnímu silničnímu kolu. Tento hybridní model zde  představujeme, je to vlastně silniční kolo s pohonem v zadním náboji. Slouží ideálně pro starší závodníky, kteří se necítí v tak dobré kondici anebo je to hodně dobrý doplněk pro manželky závodníků. Ty svým partnerům tím pádem stíhají nebo je mnohdy i předjíždí, takže manžel má novou motivaci se zapojit do dalšího tréninku. Kolo má samo o sobě velkou výhodu – je to  vlastně standardní kolo a má pouze e-pohon zadního kola. Takže ve chvíli, kdy nechcete e-pohon využívat,  stačí vyměnit zadní kolo za úplně obyčejné klasické a máte z toho standardní silniční speciál.

Prezentujete zde i řadu dalších značek z vašeho portfolia. Chodí sem návštěvníci? Mají zájem?

Já osobně jsem mile překvapen, že zákazníků je spousta, zájem je poměrně značný. Sice někteří možná přišli s větším odhodláním něco koupit, což není vyloženě náš případ, protože my se tady prezentujeme jako dovozce a velkoobchod. Ale s návštěvností jsme určitě spokojeni.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše