Life!

Sanasport se představí ve dvou expozicích

Sanasport je český prodejce sportovního vybavení, zaměřuje se především na běh, outdoor a halové sporty. Prodává přes 80 značek, mj. Asics, Mizuno, Reebok, Adidas, Columbia, New Balance, Craft a mnoho dalších.

Kromě českého a slovenského e-shopu provozuje Sanasport 3 prodejny (Praha, Brno, Bratislava), pořádá zdarma běžecké tréninky, zdarma v prodejnách diagnostikuje došlap, organizuje projekty typu Můj první běh a dělá vše další pro to, aby se lidé zdravě hýbali.

Na veletrhu bude mít Sanasport rovnou dvě expozice. V hlavní budou novinky, zejména běžecké a halové – značky On Running, Mizuno, Asics, Salomon, CEP, trailové značky (Inov-8, Craft, Columbia, Salming), Oliver, Saucony, Skinners, sluchátka Sony. Dočkáte se zde také slevy 15 až 30 %. Ve vedlejší expozici bude výprodejový outlet se slevami až 80 % a značkami Kari Traa, Puma, Reebok, Kilpi, Adidas, Asics, Craft, Deuter, Jack Wolfskin, Mammut, Millet, Aclima.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše