Life!

Translation is not available.

Tipy, proč se taky přijít na Life! podívat

Můžete se naučit základy parkouru, zkusit adrenalinový megaskok, zajít na obří party nebo okusit někdejší olympijský sport šplh. Určitě musíte pomoci s překonáváním tanečního rekordu. A až budete úplně vyřízení, odpočiňte si třeba v cestovatelské kavárně.

Adrenalinový skok z několikametrové výšky

V pavilonu V, ve kterém je umístěn SPORT Life!, bude na návštěvníky kromě jiného čekat adrenalinová atrakce známá z minulých ročníků – skok z pětimetrové výšky do obří nafukovací matrace. Tuto libůstku znáte z minulých ročníků Life! a návštěvníci všech věkových kategorií si ji oblíbili. V exponovaných časech se zde vždy stála fronta, pokud nemáte trpělivost, doporučujeme pátek nebo neděli.

Naučte se základy parkouru

V rámci festivalu Life! 2019 budete mít příležitost vyzkoušet si na vlastní kůži parkour a free run. Připraveny budou různé překážky, díky kterým se můžete naučit základní techniky tohoto adrenalinového sportu. Ukázky předvedou také parkouroví profíci. Zjistíte tak, že pro perfektní zvládnutí triků jsou potřeba nejen preciznost a trpělivost, ale také znalost sportovní gymnastiky a akrobacie. Program se bude konat v sobotu a neděli a v průběhu obou dnů budou připraveny i soutěže pro návštěvníky.

Taneční rekord na festivalu Life! 2019

Překonávání počtu návštěvníků tančících stejnou choreografii je na festivalu Life! už tradicí a na další pokus se chystáme i v roce 2019. Tentokrát se o to pokusíme s Ondřejem Sokolem a Lucií Borhyovou, vše proběhne v sobotu odpoledne v pavilonu A. Zhruba začátkem října zveřejníme video, podle kterého si choreografii nacvičíte. Program v pavilonu A začne už ve 13:30, k samotnému tanečnímu rekordu začneme směřovat v 15:00. Program bude moderovat jako každoročně Ondra Vodný. V roce 2018 se na pódiu přidali Andrea Verešová, Ondřej Sokol, Roman Šebrle a Fatty Pillow. S nimi rekord úspěšně překonalo 2 135 tanečníků.

Kavárna s cestovatelskými přednáškami

V pavilonu chystáme stejně jako v předchozích ročnících kavárnu, samozřejmě si v ní můžete pouze posedět a občerstvit se, ale hlavním programem budou cestovatelské přednášky. Jejich program zatím dáváme dohromady, určitě se dočkáte atraktivních informací a zajímavých zážitků. Mohla by to být inspirace pro příští sezónu.

Olympijský šplh oživí festival Life!

Pod taktovkou Sokola Brno I se odehraje na festivalu Life! soutěž v kdysi olympijské disciplíně – šplhu na laně.

Podobně jako v předchozích ročnících bude soutěž probíhat ve více kategoriích, v jednotlivcích i družstvech. Hlavní závod plánujeme na sobotu, v neděli se pak budou moci návštěvníci zúčastnit otevřeného závodu, ti nejlepší budou samozřejmě odměněni.

EXIT In the Hall na Life! 2019

Superpárty EXIT In the Hall proběhne na brněnském výstavišti během festivalu Life! už podruhé, tentokrát v pavilonu A1. Začínáme v pátek 8. listopadu ve 20:00, hlavní hvězdou bude holandský DJ a producent EGBERT live. Čeká vás skvělý poslech i vizuální zážitek. Podívejte se video s EGBERT live z festivalu Loveland. Druhá část párty EXIT IN THE HALL proběhne v sobotu s jednou z největších legend světové drum and bassové scény, legendárním umělcem High Contrast.

Vstupenky na pátek kupujte ZDE, na sobotu TADY.

Na Life! 2019 se představí také Headis

Headis vznikl v Německu zhruba před 8 lety. Sport vymyslel a nechal si jej celosvětově patentovat učitel tělocviku Rene Wegner. Princip spočívá v hraní speciálně vyrobeným gumovým míčem na pinpongovém stole hlavou (Headis – head a koncovka is z německého slova Tischtennis ), přes kovovou „síť“. Na festivalu Life! 2019 uvidíte hráče headis u několika stolů a samozřejmě budou prezentovány také všechny potřeby pro tento sport – míče, síťky a další. 

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše