Life!

Translation is not available.

Vystavovatelé vás po náročném výkonu napraví. Zjistěte, jak na to

Do pavilonu V zavítali také vystavovatelé, kteří napraví sportem namožené svaly. Návštěvníci se mohou po náročných výkonech uvolnit a zregenerovat. Rychlou svalovou regeneraci nabízí Alpa, OK Náplast a Kine-max.

ALPA

Vítanou pomoc pro sportem znavené svaly nabízí na stánku 30 ALPA. „Každý, kdo sportuje, zažil už někdy nějakou bolest. Právě pro sportovní nadšence máme ale záchranu v podobě masážních emulzí, které rychle zklidní nebo uvolní ztuhlé svalstvo,“ řekla za společnost ALPA Marcela Macurová. Nabízené emulze pomohou, když je potřeba. „Důležité je zvolit správnou variantu. Hřejivá dokáže svaly nabudit na nový výkon. Chladivá zase naopak uvolňuje po sportovní námaze,“ dodala Macurová.

OK-plast

Pokud se při sportu zraníte, v běžných případech vám pomůže Ok-plast, tedy náplast na principu suchý zip. „Jednoduše menší ránu obtočíte a konec utrhnete. Funguje jako klasická náplast, jenom je více pružnější. Výhoda je, že se díky složení na ránu nepřilepí a jde snadno sundat,“ řekla Lucia Strachová. OK-plast je také cenově výhodnější a náklady za klasické náplasti můžete snížit až o 70 %.

Erawan: Kine-max.cz

Zdolali jste horolezeckou stěnu, ale potřebujete zafixovat rameno? To přichází správný čas na Kine-max, jenž všechny zájemce otejpuje. Kineziologické pásky slouží k fixaci kloubů a zároveň umožňují lepší fyzické výkony. V severní části pavilonu V tejpují odborníci zdarma.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše