STYL

Translation is not available.

Móda v podání českých i zahraničních výrobců

Srpnové veletrhy módy se blíží a akcentují nové spotřebitelské trendy, které jsou odpovědí na vývoj trhu a zvýšenou poptávku po trvale udržitelné módě. Od soboty 24. srpna do pondělí 26. srpna 2019 se tak v Brně seznámíte nejen s nabídkou oděvů, prádla i obuvi z ekologických a vegan friendly materiálů.

Projděte si sekci Vystavovatelé se představují

Srpnové veletrhy módy STYL a KABO akcentují nové spotřebitelské trendy, které jsou odpovědí na vývoj trhu a zvýšenou poptávku po trvale udržitelné módě. Od soboty 24. srpna do pondělí 26. srpna 2019 se tak v Brně seznámíte nejen s nabídkou oděvů, prádla i obuvi z ekologických a vegan friendly materiálů.

Veletrh STYL přinese novinky oděvních firem a nákupčím z maloobchodu naznačí, jak se budeme oblékat příští rok. Trendy v dámské módě přivezou české společnosti jako Sophia Bohemia, Jopess fashion. Z Polska přijede například firma Seganti Fashion a z Litvy UAB City Classic s atraktivními svrchními oděvy pro ženy i muže. Pozornost si určitě zaslouží holandská značka dámské módy Geisha nebo italská značka ležérní mladé módy Devergo. Na stánku firmy Perab se seznámíte s novými kolekcemi oblíbených značek jako Tramontana nebo Twinlife.

Chybět nebudou ani tradiční němečtí vystavovatelé Hegler Fashion, Casamoda a módní agentura Gerhard Helgert. Celkem 11 značek představí velkoobchod s dámským oblečením PM-styl (např. ARRGIDO, CARLA RUIZ, STARK). Maďarský Grandtex EU ukáže kolekce 4 značek: Ana Sousa, Four.ten Industry, Moncho Heredia a Olimara. Firma Anfen představí velkoobchod se zimním oblečením nejen na sport a k tradičním účastníkům se opět připojí český výrobce pokrývek hlavy Karpet. Domácí výrobci módy a bižuterie se budou prezentovat na společných stáncích Svazu českých a moravských výrobních družstev a Svazu výrobců skla a bižuterie.

Vedle pravidelných účastníků přibudou také zajímavé návraty. Vystavovat bude známý slovenský výrobce prádla a dámské módy FAVAB, vrací se třeba i dodavatel textilních stuh a materiálů Jiří Steuer nebo velkoobchod s módou a bižuterií AEL. Úplně poprvé se návštěvníci seznámí s nabídkou slovenské oděvní značky Jankiv Siblings, která se věnuje designu a ruční výrobě plisovaných oděvů. Na český trh míří také dámské spodní prádlo sloggi a maďarská značka dámského spodního prádla, nočního prádla a plavek Poppy.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše