STYL

Translation is not available.

Australská značka oslovila zákazníky originálními fotografickými potisky

Důsledně přírodní materiály a potisky, které ani nemohou být originálnější, protože jde fotografie z cest. Etickou módu SAFFRINE v Brně představila osobně její autorka, australská fotografka a designérka Saffrine Nygerrer, a její tvorba zaujala i na veletržních přehlídkách.

„Po dvaceti letech práce profesionální fotografky jsem se rozhodla přenést své fotografie na textilní materiály. Místo na zdi teď věším fotky na látky,“ říká Saffrine Nydegger, majitelka a designérka australské módní značky SAFFRINE. Svou etickou módu tvoří pro cestovatele a s cestovatelskými motivy. Obléká zákaznice do zážitků z cest, ať už jde o momentky z měst nebo přírodní scenérie. V její tvorbě hraje velkou roli respekt k přírodě a k planetě, takže pracuje důsledně s přírodními materiály, jako jsou hedvábí, bambus, organická bavlna nebo konopí. „V Bratislavě už máme odběratele a myslím, že ve východní Evropě je spousta zákazníků, kteří dávají přednost přírodním materiálům. Líbí se jim látky, ze kterých šijeme, a celá idea naší značky, kde jsou materiály inspirovány mým cestováním. Protože na Slovensku zákazníky už mám, ale v České republice zatím ne, přijela jsem vystavovat do Brna, abych je tady našla,“ vysvětlila Australanka, pro kterou jde o první veletržní prezentaci v zemích východní Evropy.

V expozici butikové značky SAFFRINE v pavilonu P si návštěvníci prohlédnou mix oblečení pro teplejší i chladnější část roku. Vedle nové kolekce pro jaro a léto 2020, která je dvakrát denně k vidění také na přehlídce STYL SHOW II, se představují kabáty z australské vlny a elegantní oděvy z kašmíru. „Pracujeme výhradně s přírodními materiály, které jsou dobré pro pokožku,“ zdůrazňuje Saffrine Nydegger, kterou příjemně překvapila přehlídka její kolekce na veletržním mole: „Přehlídky jsou skvělé, ještě lepší, než jsem očekávala. Modely jsou prezentovány na vysoké úrovni.“ Designérka věří, že lidé vyhledávající originalitu v nabídce značky SAFFRINE najdou zajímavé kousky, kterými se mohou odlišit.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše