KABO

Translation is not available.

MAT STAR: široká nabídka obuvi z Bulharska

Dobrá cena, komfort, móda a sport – to jsou klíčová slova spojená s obuví z produkce bulharské společnosti MAT STAR se sídlem v Sofii, která úspěšně působí na bulharském trhu i v dalších zemích od roku 1972. „Naše roční kolekce čítá na 4000 modelů, takže všechny jsme sem dovézt nemohli,“ usmívá se na stánku obchodník Sami Meziad, který i tak oslovuje na veletrhu KABO potenciální české a slovenské zákazníky širokou nabídkou.

„Naše společnost nabízí v Brně dětskou, dámskou i pánskou obuv. Kdybych měl na něco upozornit, nebyl by to žádný konkrétní model, ale především kvalita naší obuvi,“ říká Sami Meziad s tím, že firma působí v celé řadě zemí a zaměřuje se jak na velkoobchod, tak zejména v posledních deseti letech na maloobchod. Jen v Bulharsku má pětatřicet vlastních prodejen a zaměstnává 350 lidí. Obchody provozuje také v Řecku, Turecku, Rakousku, Německu, Španělsku, na Maltě, v Severní Makedonii, Íráku, Sýrii, Saúdské Arábii a dalších zemích v Evropě a Asii.

„Naše firma jezdí na veletrhy po celém světě více než pětadvacet let. Myslím si, že máme co nabídnout i v Česku a na Slovensku, kde se trh podobá z hlediska historického vývoje i ekonomiky,“ říká zástupce bulharské firmy, která kromě obuvi pro zákazníky různého věku i zájmů prodává také tašky a další sortiment, například deštníky, ponožky či parfémy.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše