STYL

Translation is not available.

Paní móda vstoupila na mola první přehlídkou STYL SHOW

Dnes dopoledne odstartovala v pavilonu P série módních přehlídek, která je tradičně součástí třídenních veletrhů módy STYL a KABO. Na úvod se představily značky SANU BABU, ATELIÉR DONÁT, TRAMONTANA, LADA, BIANCA, MODĚVA oděvní družstvo Konice a DOCA.

Značka SANU BABU je synonymem pohodlné volnočasové módy, která je dílem nápaditých domácích tvůrců společně s mistry u šicích strojů v Indii a Nepálu. Kolekce, kterou firma představila v Brně, byla dle očekávání barevná, veselá a v kombinacích potisků nápaditá, ať už šlo o geometrické tvary, květinové vzory, mandaly či etno prvky. Až na pánské turecké kalhoty byla určena hlavně ženám. Také druhá společnost v pořadí zacílila na dámy, a to Ateliér DONÁT. V letní kolekci pro rok 2020 firma představila zejména dámské šaty různých délek v černobílé, zelené nebo černozelené kombinaci, doplněné o letní klobouky a tašky.  Třetí v pořadí holandská značka TRAMONTANA zůstala věrná své tradici a v kolekci pro jaro 2020 nabídla dobře kombinovatelné vycházkové oděvy pro mladé a aktivní ženy - šaty, kalhoty, halenky, kabátky i bundy. Nechyběl zde například výrazný proužek nebo sako či halenka ozvláštněná třásněmi.

Pod značkou LADA pak ovládly molo dámské kabátky s vysokým podílem vlny, u nichž si jednoduché, elegantní střihy dobře rozuměly s příjemnou barevností. Ve světlých tónech se nesla další prezentace německé značky BIANCA, která vsadila na dámskou módu s důrazem na střih se smyslem pro detail, ať už se jednalo o kostýmky, kalhoty, sáčka nebo třeba pohodlné letní šaty s kapsami. Sázkou na jistotu byla ochutnávka novinek z MODĚVY, která pro veletrh připravila novou kolekci na zimu 2019/20. Pláště různých délek a peleríny z kvalitních vlněných materiálů byly často zdobeny kožešinou, ať už v přírodním nebo červeném provedení, kolekci doplnily péřové bundy určené pro mladší klientelu. Finále patřilo značce DOCA, tedy trendovým kabelkám od těch klasických přes batohy, clutche, psaníčka až po elegantní ledvinku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše