Paní móda vstoupila na mola první přehlídkou STYL SHOW

Dnes dopoledne odstartovala v pavilonu P série módních přehlídek, která je tradičně součástí třídenních veletrhů módy STYL a KABO. Na úvod se představily značky SANU BABU, ATELIÉR DONÁT, TRAMONTANA, LADA, BIANCA, MODĚVA oděvní družstvo Konice a DOCA.

Značka SANU BABU je synonymem pohodlné volnočasové módy, která je dílem nápaditých domácích tvůrců společně s mistry u šicích strojů v Indii a Nepálu. Kolekce, kterou firma představila v Brně, byla dle očekávání barevná, veselá a v kombinacích potisků nápaditá, ať už šlo o geometrické tvary, květinové vzory, mandaly či etno prvky. Až na pánské turecké kalhoty byla určena hlavně ženám. Také druhá společnost v pořadí zacílila na dámy, a to Ateliér DONÁT. V letní kolekci pro rok 2020 firma představila zejména dámské šaty různých délek v černobílé, zelené nebo černozelené kombinaci, doplněné o letní klobouky a tašky.  Třetí v pořadí holandská značka TRAMONTANA zůstala věrná své tradici a v kolekci pro jaro 2020 nabídla dobře kombinovatelné vycházkové oděvy pro mladé a aktivní ženy - šaty, kalhoty, halenky, kabátky i bundy. Nechyběl zde například výrazný proužek nebo sako či halenka ozvláštněná třásněmi.

Pod značkou LADA pak ovládly molo dámské kabátky s vysokým podílem vlny, u nichž si jednoduché, elegantní střihy dobře rozuměly s příjemnou barevností. Ve světlých tónech se nesla další prezentace německé značky BIANCA, která vsadila na dámskou módu s důrazem na střih se smyslem pro detail, ať už se jednalo o kostýmky, kalhoty, sáčka nebo třeba pohodlné letní šaty s kapsami. Sázkou na jistotu byla ochutnávka novinek z MODĚVY, která pro veletrh připravila novou kolekci na zimu 2019/20. Pláště různých délek a peleríny z kvalitních vlněných materiálů byly často zdobeny kožešinou, ať už v přírodním nebo červeném provedení, kolekci doplnily péřové bundy určené pro mladší klientelu. Finále patřilo značce DOCA, tedy trendovým kabelkám od těch klasických přes batohy, clutche, psaníčka až po elegantní ledvinku.