STYL

Translation is not available.

AFFENZAHN vybaví předškoláky na cesty

Batůžky se zvířecími motivy, ale také cestovní kufry, kosmetické tašky v provedení malý i velký „kamarád“ najdeme v kolekcích značky AFFENZAHN.

Do detailu propracované výrobky se zvířecími obličeji jsou nejen originální a krásné, ale splňují i veškeré normy a certifikace. Mají ergonomicky řešené popruhy, vyztužená záda a malé přezky vhodné pro dětské ruce. Vychytávkou výrobce je jazýček, na který lze dát jmenovku rodiče s kontaktem.

Při výrobě batohů AFFENZAHN jsou využívány recyklované PET lahve a celou kolekci nově doplňují kšiltovky ve stejném designu. V expozici najdeme také barefoot botičky, dále botky značky REIMI, ponožky NAUTA s pohádkou i kolekci termosek a lahviček Kleen kanteen. Celkový koncept tedy vybaví malého cestovatele od baťůžku až po termosku.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše