STYL

Translation is not available.

Coll fashion: Z naší kolekce si vybere každá žena

Společnost je přímým dovozcem exkluzivní značkové italské a francouzské dámské elegantní módy. Její prioritou je, aby se žena cítila v oblečení vždy pohodlně, zajímavě a nevšedně. Cílovou skupinou zákaznic jsou ženy středního věku všech velikostí, které mají rády eleganci a vkusnost.

„Kolekci našeho oblečení volíme vždy pečlivě s ohledem na užitné vlastnosti daného oblečení a taktéž cenovou dostupnost. Z naší kolekce si vybere opravdu každá žena, ať je její profesí počítač a kancelář či veřejné instituce nebo žena pracující v terénu,“ říká majitel firmy Libor Koller a dodává: „Jsme rádi za stálou klientelu zákaznic, které se k nám rády pravidelně vracejí. Naše společnost se věnuje jak maloobchodnímu prodeji, tak zásobujeme velkoobchodně rozsáhlou síť našich partnerů v celé České republice.“

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše