TECHAGRO

Translation is not available.

Agrotec a.s a značka New Holland Agriculture

Zemědělství se pomalu stává hi-tech oborem a technika New Holland v tomto směru rozhodně nezaostává. Přesvědčit se o tom budou moci návštěvníci naší expozice již poslední den v březnu na brněnském výstavišti v pavilonu V.

Hlavní plánované exponáty do sekce zemědělských traktorů:

  • Traktor T8.380 Genesis připravený na Zemědělství 4.0
  • Traktor T5.140 Dynamic Command přináší precizní zemědělství i na malé farmy
  • Speciální traktor T4.100N s novou úrovní komfortu a ochrany zdraví při práci

                                                            T8.435 SmartTrax

Hlavní plánované exponáty do sekce sklizňové techniky:

  • Sklízecí mlátička CR9.80 Revelation se systémem IntelliSense
  • Sklízecí mlátička CX8.90 s novým mláticím bubnem UltraFlow
  • Sklízecí řezačka FR650 s širokým výběrem mačkačů zrna a systémem NIR

                   CR8.80 Revelation                                            CR8.80 Revelation

Pro New Holland jsou typické modré traktory a žlutá sklizňová technika. Obě skupiny strojů pak spojují špičková technická řešení, moderní design a vysoká úroveň péče o zákazníky. Na těchto hodnotách bude stavět i naše expozice.

To nejlepší k dispozici již od 100 koní jmenovitého výkonu.

“Stokoňové” traktory se nachází i na malých rodinných farmách. Kdo to se zemědělstvím myslí vážně a chce pracovat moderně, hospodárně a řekněme v systému trvale udržitelného zemědělství s péčí a ohledem k obhospodařované půdě, má nyní k dispozici traktor adekvátní velikosti, který umí pracovat i s tou nejmodernější závěsnou technikou a automatizačními systémy. T5 Auto&Dynamic Command™ může být vybavený monitorem IntelliView II, což přináší řadu výhod. Například traktor může být z výroby osazený systém automatického řízení podle GPS (RTK) “IntelliSteer™” . K dispozici je také nejmodernější automatizace operací na souvrati HTS II” nebo systém “Isobus class 3” a telematikou.

Na telematice staví také nová řada těžkých traktorů T8.380 Genesis. Inovace prochází celým traktorem a logicky se schází v loketní opěrce – informačním a ovládacím centru traktoru, které je prostřednictvím integrované SIM karty napojené na počítačové systémy výrobce a autorizovaných dealerů.

Vinařský a sadařský speciál T4 patří dlouhodobě ke špičce na trhu. Potvrzuje to i několik ocenění „Traktor roku“, který pro rok 2020 značka New Holland opět získala. Práce ve vinicích a sadech je náročná konstruktéři se ji snaží uživatelům zpříjemnit. Po dvouokruhové filtraci vzduchu přichází New Holland se systémem dvojího odpružení. První stupeň zajišťují pneumatiky PneuTrack a druhou odpružená náprava Terraglide, jenž má původ v osvědčených traktorech řady T7.

Umělou inteligenci do sklizňových strojů přináší systém IntelliSense a axiální sklízecí mlátičky CR od New Holland tak již umí sklízet prakticky sami. Osobně jsme se o tom přesvědčili v průběhu žní a tento zážitek se vám budeme snažit na výstavě zprostředkovat. Jednoduše si s námi také spočítáte ztráty zrna při sklizni pomocí jednoduché mobilní aplikace.

Tangenciální mlátičky řady CX dostávají po řadě inovací a úspěšném dlouholetém působení na trhu nové srdce a to revoluční litinový mláticí buben UltraFlow se segmentovanými mlatkami. V Kanadě prověřené řešení přichází do Evropy a přináší o 10% vyšší mláticí výkon

Sklízecí řezačky završují nabídku sklizňových strojů a to i poskytovaným výkonem. Na výstavě neuvidíte nejvýkonnější model s více jak 900 koni maximálního výkonu, ale jeden z nejoblíbenějších s velkorysou výbavou. Pro maximální kvalitu sklízené hmoty je k dispozice hned několik variant Crop procesorů a průběžně lze měřit i množství výživových látek ve sklízené hmotě pomocí NIR senzoru od AgXtend.

Značka New Holland sleduje trendy a pomáhá novým inovativním firmám, zpravidla označovaným za „Startupy“ uvádět jejich výrobky do širšího povědomí veřejnosti a zemědělské praxe. Tyto systémy jsou prezentované pod souhrnnou značkou AgXtend a jsou připravené především na práci s technikou New Holland, ale samozřejmě i se stroji jiných značek. U New Holland je výhodou, že nejmodernější systémy mohou využívat i majitelé malých farem, kde Precizní zemědělství lze jednodušeji zvládnout po organizační stránce. Rodinná farma s 30 hektary tak může díky T5.110 AutoCommand pracovat na nejmodernější úrovni, jednoduše, efektivně a s respektem k půdě a přírodním zdrojům. Pomocí nových softwarových nástrojů jsou New Holland i Agrotec a.s. připraveni vám využívání nových systémů ulehčit.

Respekt k planetě Zemi a snahu o racionální využívání jejích zdrojů demonstruje i traktor T6.180 MethanePower, který koncem roku 2020 vstoupí do předsériové výroby. Bude tím završena snaha o vytvoření energeticky nezávislé farmy, kdy palivo pro pohon traktorů a dopravních prostředků bude vznikat přímo na farmě. S námi se tak zemědělci budou moci chovat nejen eko, ale také logicky. Celý systém vám ve spolupráci s firmou Farmtec rádi na výstavě představíme.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...