Life!

Na poslední chvíli. Gillette přinese League of Legends na MČR 2019

Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách se rozrostlo o další kooperační hru. Gillette Mistroství ČR v League of Legends se zařadilo po bok PUBG a Counter-Strike: GO. Kvalifikace startují v sobotu 28. září.

Tak co, hráči, jste připraveni? I když už mnozí ani nedoufali, že to přijde, tak se League of Legends (Lolko) probojovalo mezi PUBG a Counter-Strike: GO jejichž klasifikační turnaje se začínají chýlit ke konci. Hráči a fanoušci domácí League of Legends scény se sice nedočkali celoroční MČR podpory, ale na vyvrcholení česko-slovenské esportovní sezony dostane Lolko díky zájmu Gillette svou vlastní druhou stage.

Do Brna na výstaviště se podívají čtyři nejlepší týmy, které získají nejvíce bodů ve třech kvalifikačních turnajích v rozmezí od 28. září do 12. října a zároveň zvítězí v „boji kdo s koho“ v poslední uzavřené kvalifikaci. V ní už čekají přizvaní finalisté posledních Hitpoint LEGENDs, eSuba a Team Brute.

Samotný finálový turnaj bude mít vlastní stage na stánku společnosti Gilllette a bude se hrát již od pátku 8. listopadu. League of Legends se na MČR vrací díky podpoře společnosti Gillette, která na česko-slovenský esportovní trh vstupuje vůbec poprvé.

Podívejte se nyní na komentovaný zápas ze svitavského kotle na Hitpoint LEGENDS mezi týmy eSuba a eXtatus.

League of Legends je počítačová hra žánru multiplayer on-line battle arena.  Světová herní populace je rozdělena geograficky do asi tuctu regionů, přičemž hráči z daného regionu jsou přednostně připojováni na místně příslušné servery. Ve hře League of Legends vystupuje hráč jako vyvolávač, který ovládá v jednom zápase jediného šampiona s unikátními vlastnostmi a bojuje spolu se svým týmem proti nepřátelskému týmu na jedné mapě.

More news from the fair trade