STYL

Translation is not available.

DOPPLER, deštníky s tradicí i oceněním

Společnost Doppler CZ spol. s r.o. představí na únorové výstavě novou kolekci deštníků Doppler, Tamaris, s.Oliver, Knirps, Bugatti a Manufaktur. Společnost s téměř 30 letou tradicí na českém trhu získala ocenění Czech Superbrands 2018 a její deštník Zero99 získal v roce 2019 ocenění reddot design award.

Deštníky s historií

Společnost Doppler byla založena ve 40. letech 20. století jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby postupně rozšířila díky svým pobočkám a dceřiným firmám (v Německu, České republice, na Slovensku a v Hongkongu) oblast svého působení i šíři nabízeného sortimentu. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů.

Česká pobočka byla založena v roce 1991 a úspěšně působí na českém, slovenském i polském trhu. „V Trhových Svinech máme sídlo firmy a výroba polstrů na zahradní nábytek. Pro zákazníky z jihočeského regionu je určena podniková prodejna, která je v hlavní sezoně (duben-srpen) otevřena šest dní v týdnu. Vedle vzorkové prodejny provozujeme i internetový obchod,“ uvedla  Lucie Navrátilová z obchodního oddělení deštníků.  Nenechte si ujít nejnovější kolekce i na brněnském STYLU.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše