STYL

Translation is not available.

Fashion MAM – pohodlí a půvab ve světě dámské i dětské módy

Fashion MAM je český výrobce zabývající se textilní a módní tvorbou od roku 2004. Má vlastní šicí dílnu s 20 zaměstnanci a také vlastní unikátní potisk látek pomocí sublimace podle obrazů abstraktního malíře Jakuba Ječmínka.

„Navrhujeme dvě kolekce do roka, na sezónu jaro/léto a podzim/zima. Naši značku distribujeme po České republice prostřednictvím asi padesáti obchodů,“ uvedla majitelka firmy, Martina Pipková Loudová.

Doplňme, že všechny modely značky Fashion MAM jsou zhotoveny z kvalitních a módních materiálů, při jejich výrobě je kladen velký důraz na precizní zpracování a módní styl – je to značka dobré kvality za velmi příznivou cenu. Modely značky Fashion MAM můžeme vřele doporučit všem, kteří upřednostňují českou a kvalitně zpracovanou dámskou a dětskou módu, která maximálně uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.  Filosofií značky je totiž přinášet pohodlí i půvab.

www.fashion-mam.cz
http://www.benesova6.cz/
http://www.kvetinyloudovi.cz/

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše