TECHAGRO

Translation is not available.

FONS nově představí vzdálený přenos souborů z a do kabiny

Brněnská společnost FONS s.r.o. se nezabývá pouze prodejem GPS technologií firmy TOPCON, ale také se věnuje vlastnímu vývoji a výrobě řešení pro přenos RTK korekce a nově také vzdálenému přenosu souborů z a do kabiny stroje.

Pro mnohé systémy nabízí  kvalitní konektivitu pro poskytování odborného servisu pomocí vzdáleného přístupu. Díky této technologii ročně ušetří jak čas svých pracovníků, tak i mnoho finančních prostředků svých klientů. Co vše představí na TECHAGRU, prozradil obchodní manažer Vladimír Rozmahel.

Jaké produkty z precizního zemědělství v Brně představíte?

V Brně představíme kompletní portfolio GPS produktů pro zemědělství. Ať už se bude jednat o navigace a autopiloty, ruční přístroje pro vytyčování hranic půdních bloků a nebo RTK stanice (zařízení pro šíření vlastního RTK signálu a tím výraznou úsporu nákladů). Dále jsme inovovali nabídku naší zemědělské telematiky na serveru www.vidimte.cz

Kdo je vaším cílovým zákazníkem a jaké výhody či úspory mu vaše výrobky přináší?

Doba, kdy byly cílovým zákazníkem pouze velké podniky, je dávno pryč. Dnes jsme schopni nabídnout řešení jak pro velké provozy, tak pro farmáře s několika hektary. Rozhodně se vyplatí zastavit se na našem stánku a konzultovat s námi vaše představy a potřeby. Myslím si, že dnes má mnoho farmářů možnost využívat tyto moderní technologie na dosah ruky, v předchozích letech proběhlo u mnoha z nich omlazení strojového parku a GPS technologie jsou vhodným doplňkem ve skládačce.

More news from the fair trade

05. 03. 2020 TECHAGRO UPOZORNĚNÍ - Klamavá služba International Fairs Directory

Firmy Fair Expo, Jessie Data, Expo Guide, Fair Guide, Construct Data, MULPOR nemají žádnou obchodní vazbu na BVV a společnost Veletrhy Brno a.s. se distancuje od praktik zmíněných firem. Doporučujeme, aby vystavovatelé našich veletrhů na nabídky či zaslané faktury zásadně...

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše