Minerals Brno

Translation is not available.

I do šperku se dá zamilovat. JaninaVoda vás o tom přesvědčí

Věříte v magickou sílu kamenů? JaninaVoda, která kameny využívá při výrobě cínových šperků, ano. Do své tvorby vnáší lásku k přírodě, motivy andělů a srdcí. Také výběr toho správného šperku by měl podle ní být láskou na první pohled. Najít ten pravý můžete u jejího stánku na výstavě Minerály Brno už 16. a 17. listopadu.

Šperky plné lístečků, kytiček a srdíček zpracovaných do výrazných náhrdelníků, náušnic, spon, broží, čelenek a náramků. To vás čeká při návštěvě stánku šperkařky Jany, která tvoří pod značkou JaninaVoda. Při tvorbě používá především techniku tiffany, kdy pomocí měkkého pájení zapracuje minerál do šperku a pak ho pomocí drátků a cínu dotvoří. Výběr kamenu, který bude ve šperku použit, je podle autorky velmi důležitý. „Kamínky, které používám při této technice, mají různou sílu a účinky a to je na nich krásné. Věřím, že když žena uvidí šperk a osloví ji, je to láska na první pohled. První dotek, první nadšení je to správné. Takový šperk k ní prostě patří,“ vysvětluje.

Ukázky tvorby značky JaninaVoda si můžete prohlédnout na fleru nebo facebooku autorky.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše