OPTA

Translation is not available.

INTEROPTIC: "Technologický vývoj je rychlý a OPTA dává optikům možnost seznámit se s novinkami"

Dodavatel dioptrických obrub a slunečních brýlí INTEROPTIC, spol. s r. o., na veletrhu OPTA za 25 let nechyběl ani jednou. Co mu tato každoroční účast přináší a na co se návštěvníci stánku mohou letos těšit, v rozhovoru prozrazuje jednatel společnosti Michal Bubik.

Vzpomenete si ještě na první ročník veletrhu?
Dle vzpomínek zakladatele firmy v začátcích určitě nebylo na Optě tolik vystavovatelů jako dnes, prakticky chyběla zahraniční konkurence. U nově vznikajících očních optik byl patrný veliky zájem o zboží, poptávka často převyšovala nabídku.

Kam se za 25 let posunula vaše firma? Nabízeli jste tehdy něco jiného než dnes?
Dříve nebyla tak rozsáhlá nabídka modelů a materiálů. V současnosti máme novinky i několikrát v roce, brýle jako pomůcka pro korekci vidění se staly zároveň i módním doplňkem.

Jaký sortiment návštěvníci najdou na vašem letošním stánku?
Naše společnost má velmi pestrou nabídku zboží, od ekonomické řady (např.  Optimax, Red Velvet) po prémiovou řadu (SOLANO, Anne Marii, Mezzo nebo Oscar Olufsen). Nabízíme jak korekční obruby, tak i sluneční brýle. Naším hlavním prodejním artiklem jsou brýle s klipem, poskytujeme vůbec nejširší výběr modelů s klipem na českém trhu. Na Optu přicházíme vždy s nabídkou nejnovějších módních trendů, i pro letošní edici chystáme řadu novinek. A pro optiky připravujeme akci zaměřenou na klipové brýle.

OPTA je už 25 let součástí vaší obchodní a marketingové strategie. Co pro vás každoroční účast znamená a co vám přináší?
Hlavním přínosem OPTY pro naši společnost je možnost setkání s našimi obchodními partnery, prezentace novinek a hledání nových obchodních příležitostí.

Myslíte si, že český trh Optu potřebuje?
Ano, OPTA by měla poskytnout optikovi možnost seznámit se s novinkami v oboru oční optiky nebo optometrie. Technologický vývoj je rychlý, což je všeobecně pro výstavy dobré.

Umíte si představit, že  budete na veletrhu OPTA vystavovat i za 25 let?  Co mu do budoucna přejete?
Pochopitelně přejeme veletrhu světlou budoucnost. Je důležité, aby OPTA zůstala i v budoucnu pro odbornou veřejnost zajímavá a inspirativní, oční optici by měli vnímat celou akci rovněž jako společenskou událost.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše