Stavební veletrh Brno

Translation is not available.

Jak správně vybrat střechu? Nechte si poradit na stánku Krytiny – Střechy, kde se představí přes deset dodavatelů

Každý potřebuje mít střechu nad hlavou, ale někdy je problém vybrat tu správnou a kvalitní. Proto už v roce 2006 vznikla česká společnost Krytiny – Střechy, která šíří osvětu a pomáhá předcházet chybám při výběru a realizaci střešní krytiny. Radit bude i v pavilonu V.

„V Brně vystavujeme už popáté a letošním nosným tématem budou plechové střechy, střešní doplňky a tepelné izolace střech. Cílem prezentace je oslovit koncového zákazníka s co nejširší nabídkou střešních krytin a střešních doplňků, popřípadě izolací na šikmé střechy. Na našem stánku návštěvníci dostanou možnost vybrat si nejen krytinu, ale i realizační firmu, plus získat cenné rady k správnému a optimálnímu výběru střechy na svůj dům,“ zve provozovatel portálů www.krytiny-strechy.cz a www.izolace-info.cz Martin Smutný do expozice Krytiny – Střechy v pavilonu V brněnského výstaviště. Vystavovat zde budou  například výrobci plechových střech Satjam a Gerard, firma PAMA tepelné izolace, společnost Lomanco s nabídkou ventilačních turbín nebo dodavatel střech pro hobby použití Gutta. Představí se také realizační firma Chci střechu, společnost Daspra Building se stříkanými izolacemi, výrobce pergol Renesun a specialista na fotovoltaiku Fotovoltaické stavby. Všechny firmy nabídnou zákazníkům své produkty i služby a zároveň bude k dispozici odborné poradenství.

„Zákazníci dnes mají k dispozici mnoho informací o krytinách a izolacích, ale často se v nich neumí zorientovat a správně je vyhodnotit. Právě tento problém se snažíme lidem vyřešit. Šetříme jim čas, starosti a ve výsledku i peníze,“ vysvětluje Martin Smutný. Jak dodává, při výběru střechy a všeho, co s ní souvisí, jsou dobré informace klíčové a vyplatí se zjistit si předem co nejvíc. Jen informovaný zákazník totiž podle Martina Smutného ví, co chce, a nenechá si věšet bulíky na nos. Proto před lety založil společnost, která vzdělává v oblasti krytin, střešního příslušenství a izolací a pomáhá lidem získat tu nejvhodnější, nejlevnější a nejkvalitnější krytinu. Nechte si poradit i vy a obraťte se na stánek Krytiny – Střechy v pavilonu V.

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše