Minerals Brno

Translation is not available.

Léčivá energie obrazů i amuletů u stánku Aleny Horké

Pravidelná účastnice výstavy Minerály Brno Alena Horká se zabývá výrobou léčivých obrazů a přívěsků vyzařující pozitivní energii. Také letos tak návštěvníkům brněnského výstaviště nabídne obrazy různých velikostí a barev, které mají všestranné využití, ale i amulety, léčivé kameny nebo kyvadla.

Léčivé obrázky patří k jedné ze specialit Aleny Horké. „Obrázky léčí rychle nejrůznější bolesti přikládáním na postižená místa na těle, nabíjí energií, působí příznivě na oči při práci u PC a zlepšují zrak. Zruší také negativní vedlejší účinky léků a čistí prostory a místnosti od negativních vlivů a energií,“ vysvětluje autorka.

Do Brna přiveze také nejrůznější léčivé kameny, kyvadla a orgonity. Milovníci symboliky si mohou vybrat rovněž z široké nabídky amuletů. Mezi přívěsky najdou Nilský kříž, Hórovo svaté oko nebo symbol života existujícího díky rovnováze protikladů - Jin-jang. Chybět nebude ani základní čistý znak ochrany v podobě Pentagramu nebo amulet ve tvaru Šalamounovy pečetě.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše