Motosalon

Translation is not available.

MBW: Pořiďte si kvalitní a bezpečné moto oblečení

Pro pravý požitek z jízdy je potřeba nosit kvalitní moto oblečení z moderních materiálů. Moto oblečení od MBW splňuje všechny bezpečnostní normy platné v České republice, a proto je plnohodnotnou součástí vaší ochrany na cestách. V nabídce najdete kombinézy, bundy, kalhoty, rukavice, funkční termo prádlo, doplňky i motocross oblečení.

Jednodílné nebo dvoudílné kombinézy od MBW jsou vyráběny z několika odolných materiálů a obsahují mnoho ochranných prvků v podobě chrániče kloubů, reflexních prvků a bezpečnostních švů. Vyberete si i z mnoha druhů moto kalhot. Pro jízdy ve městě jsou k dispozici kevlarové džíny, na delší cesty nebo na cesty v terénu jsou vhodné klasické moto kalhoty z kůže nebo textilu. Zapomínat byste neměli ani na ochranu rukou. Proto najdete v nabídce i několik druhů odolných rukavic z nejrůznějších materiálů. Stylové pánské i dámské moto bundy se mohou chlubit prvotřídním zpracování, moderními materiály a bezchybným designem. V sekci doplňky najdete převážně bezpečnostní chrániče a další drobnosti.

Více informací najdete na www.mbw.cz.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše