National show of livestock

Translation is not available.

Meopta v Brně představuje novou řadu puškohledů i inovované binokuláry

Společnost Meopta, firma s 85letou tradicí výroby kvalitní optiky, do jejíhož portfolia patří i špičková sportovní optika pro myslivce a pozorovatele přírody, přijela do Brna se dvěma novinkami. Tou první jsou puškohledy z nové řady Optika 6, vyznačující se výkonností a spolehlivostí řady MeoPro a 6násobným rozsahem zvětšení. Tou druhou je inovovaná řada binokulárů B1.1.

Binokulární dalekohledy patří k základní výbavě každého myslivce. Nová řada MeoStar B1.1 nabízí vynikající optické parametry v kompaktním, mechanicky odolném a ergonomicky tvarovaném těle, které je současně mimořádně odolné proti vodě, prachu i nárazům. Také nové puškohledy jsou navrženy tak, aby lovcům přinesly špičkové vlastnosti a byly i cenově přijatelné. Všechny puškohledy Optika 6 jsou dostupné se záměrnými kříži s patentovanou technologií Dichrotech, které lovcům usnadňují nalezení a zaměření cíle ve zhoršených světelných podmínkách. Stejně tak jsou všechny modely k dostání ve variantě SFP a s množstvím záměrných křížů.

Jak na stánku v pavilonu G1 potvrzují zástupci společnosti, Meopta se léta profiluje jako výrobce, pro něhož je rozhodující kvalita. Přesto v posledních letech firma pociťuje daleko větší tlak na cenu, což souvisí i s rapidním nárůstem značek v daném segmentu na světovém trhu i jejich širokou nabídkou na internetu. „Zákazník nezíská ten správný dojem o výrobku, dokud si ho nevezme do ruky a nevyzkouší. Proto se snažíme být lidem co nejblíž a jezdit každý rok na výstavy do Brna a na další místa,“ dodává Martin Kubis, regionální obchodní manažer.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše