Minerals Brno

Translation is not available.

Multieden: Kamenné hodiny, které nikdo jiný nemá

O tom, že i hodiny mohou být jedinečným sběratelským kouskem, přesvědčí milovníky minerálů zástupci společnosti Multieden ze Sedlčan. Na výstavě Minerály Brno totiž představí originální kamenné hodiny z různých druhů minerálů. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci kamenných šperků a dekorací.

Ruční výroba a správný výběr surovin jsou pro tvůrce z firmy Multieden zásadní. Jednotlivé minerály a drahé kameny si proto sami dováží a zpracovávají. Pečlivě vybraný materiál pak používají k výrobě neméně originálních kousků. „Vyrábíme sluneční hodiny, klasické hodiny nebo kamenné teploměry, které jsou velmi zdobným, ale při tom stále funkčním doplňkem domácnosti,“ říká Jiřina Kovaříková ze společnosti Multieden.

U stánku sedlčanské firmy ale návštěvníci výstavy najdou i další skvosty. Chybět nebudou kamenné šperky v podobě náušnic, náramků, náhrdelníků nebo přívěsků. Milovníci surových kamenů se pak mohou těšit také na krásné drúzy, krystaly a minerály všech velikostí a barev.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše