SILVA REGINA

Translation is not available.

Myslivecké vybavení i zajímavý doprovodný program

Na veletrhu pořídíte také vybavení jako zbraně, nože, optiky, střelivo nebo dalekohledy. Zajímavou podívanou nabídnou také lovecké interiéry a vystavené preparáty zvířat z celého světa.

Až do čtvrtka 12. dubna je pavilon Z zcela pod nadvládou myslivosti. Na veletrhu SILVA REGINA najdete mnoho mysliveckého vybavení, včetně prodejců oblečení či obuvi. Na expozicích jsou k prodeji košile, bundy nebo třeba kalhoty, vše je samozřejmě uzpůsobeno pro pobyt v přírodě. K dispozici jsou dále také doplňky, včetně pásků, klobouků či tašek.

Lesnickou část veletrhu najdete v okolí pavilonu Z, kde jsou vystaveny vyvážečky, harvestory, přepravní technika a další exponáty, které s lesním hospodařením souvisí.

SILVA REGINA láká také svým doprovodným programem, který se uskuteční jak v přízemí pavilonu Z, tak v galerii v prvním patře. Atraktivní je například výstava 100 let českého lesnictví a myslivosti, která připomene nejzásadnější okamžiky těchto oborů od vzniku Československa. Bohatý program se koná také na podiích, kde každý den vystoupí trubači, sokolníci, lovečtí psi a přijde také na známí tváře české myslivosti. Pro děti je pak v pavilonu připravena expozice lesní pedagogiky. Odpočinout si během dne můžete také ve výborné zvěřinové restauraci. 

Ten pravý adrenalin nabídne také dřevorubecké soutěže STIHL® TIMBERSPORTS®  a závod Brněnská sekera, jehož účastníci soutěží v hodu oboustrannou sekerou.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše