Stavební veletrh Brno

Translation is not available.

Neat Houses. Rodinná firma si kvalitu svých staveb hlídá

Společnost Neat Houses, s.r.o. je stavební firma založena na rodinných základech. Pro investora to znamená především záruku kvality za odvedenou práci. Na českém trhu působí již od roku 1998. Nejdříve se firma zabývala pouze výstavbou zděných rodinných domů a od roku 2006 rozšířila své portfolio o výstavbu dřevostaveb. V současné době se může pyšnit již více než 250 ti postavených rodinných domů.

Díky technologii se postavené rodinné domy od společnosti Neat-Houses řadí do kategorie nízkoenergetických domů, blížící se pasivním domům, které mají již velmi nízké provozní náklady. Konstrukce stěn u dřevostaveb tak může být realizována buď difuzně otevřená nebo difuzně uzavřená. Tepelné ztráty u těchto domů se pohybují okolo 3 až 3,5 kW.

Aby nedocházelo k tepelným ztrátám především u dřevostaveb, a všechny realizované stavby splňovali požadované normy pro nízkoenergetický standard, provádí firma Blower door test, který měří průvzdušnost, neboli vzduchotěsnost obálky budovy. To zákazníkovi zaručuje, že tepelné izolační vlastnosti jsou v rodinném domě v pořádku, a nedojde k možným defektům uvnitř konstrukce způsobené nekontrolovatelným prouděním vzduchu. Certifikát o provedeném Blower door testu, společně s průkazem energetické náročnosti budovy, získá od společnosti Neat Houses každý investor zcela zdarma.

V rozsahu dodávky stavby firma poskytuje také zdarma projektovou dokumentaci. Vnitřní dispozici si zákazník u typových domů může bezplatně upravit k obrazu svému (posun příček, změna velikosti otvorů, přidání oken či dveří apod.), tím se každý rodinný dům stává osobitým a neopakovatelným.

Všechny typové projekty firma používá od svého certifikovaného obchodního partnera společnosti GServis, což je největší projekční kanceláře v ČR. Všechny jejich projekty je firma schopna realizovat jak v dřevostavbě, tak i ve zděné variantě. Na internetových stránkách www.neathouses.eu si zákazníci mohou vybírat více z jak 3 desítek typových projektů. Pokud nenalezne dům dle svých představ, může si pak vybírat právě na stránkách oficiálního obchodního partnera www.vybersidům.cz, kde nalezne více než 1200 projektů. V případě, že investorův pozemek je velmi atypický, nebrání se Neat Houses ani individuálním projektům, které by odpovídaly všem nárokům a požadavkům daného pozemku.

Mezi novinkami, které firma nabízí svým zákazníkům, je inteligentní řízení domů. Pomocí tohoto systému řízení domu může zákazník pohodlně ze svého mobilu či tabletu řídit téměř celý chod domácnosti.

Díky tomu, že se jedná o rodinnou společnost, ke každému zákazníkovi firma přistupuje individuálně s maximální vstřícností. Cílem firmy je spokojený zákazník.

Foto: archiv Neat Houses

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše