National show of livestock

Translation is not available.

NIMROD zaujal puškohledem s dálkoměrem pro střelbu na velké vzdálenosti

Chomutovská společnost NIMROD představuje na Národní výstavě myslivosti lovecké zbraně. Jedním z nejzajímavějších exponátů na stánku je puškohled Steiner M7Xi s integrovaným dálkoměrem pro střelbu na velké vzdálenosti. „Je to sice optika poměrně drahá, ale pro skutečné střelce na velké vzdálenosti naprosto ideální,“ říká jednatel společnosti Ivo Štorek.

Firma Steiner navázala na výjimečný úspěch puškohledů M5Xi, které jsou již nyní využívány mnoha speciálními jednotkami po celém světě, a nastavila nový standard pro puškohledy ke střelbě na dlouhé vzdálenosti spojením s digitálním světem, kdy vyvinula puškohled se sedminásobným zoomem a vylepšeným zorným polem (1,42-9 metrů na 100 m). Sedminásobný zoom umožňuje střelcům více flexibility a vyšší optické rozlišení při střelbě na všechny vzdálenosti, zatímco široké zorné pole a vynikající optika poskytují v každém okamžiku perfektní přehled o okolní situaci.

„Kromě této novinky tu představujeme ucelenou řadu taktických puškohledů a pro naše standardní myslivce nabízíme i puškohledy a optiku od firem Steiner, Docter a Noblex a pro fajnšmekry od firmy Schmidt –Bender. Přivezli jsme sem průřez výroby zbraní firmy Merkel a Haenel a máme tady i zbraně od firmy Blaser, což jsou naše dominanty, které prodáváme nejvíc,“ charakterizuje Ivo Štorek veletržní expozici, v níž nechybí i několik „top kousků“ v cenové relaci kolem 300 tisíc.

Firma Nimrod působí na českém trhu od roku 1997, kdy dodává vysoce kvalitní zbraně a optické přístroje pro lovce. Později rozšířila svůj sortiment o špičkové lovecké oblečení a různé příslušenství. Její firemní politika zní jasně – důležitý je osobní přístup, maximální vstřícnost a solidní jednání.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše