Motosalon

Translation is not available.

Nové Piggiao Medley nabralo svaly na 15 koní

Oblíbený městský skútr Medley od Piaggia letos po čtyřech letech vyjíždí v novém.

Dostal full LED přední světlo, jiné 16 palcové  ráfky, širší zadní pneumatiku  a hlavně stopětadvacítkový motor posílil o pětinu na 11 kW. Těmi 15 koňmi se snad nikdo z konkurentů nepyšní. Motor Medley posílil díky větším ventilům, jiným vačkám, novému pístu, sání i vstřikování. Nový je rovněž výfukový systém.

Vylepšení doznalo i  sedlo s lepší ergonomií, pod nímž se nachází velký úložný prostor na dvě helmy. Medley se i nadále bude prodávat ve dvou verzích, elegantní standardní s hnědým sedlem, bronzovými prvky a stříbrnými koly, a sportovně laděné Medley S, kde je všechno matné černé, doplněné o červené linky a červenou pružinu. Sportovnější verze navíc  dostala propojení se smartphonem Piaggio MIA a „bike finder“ funkci, když si majitel není jistý, kde stroj v záplavě jiných nechal.

Nová je i přístrojová deska v podobě velkého LCD displeje, který nahradil chromované budíky. Funkce budíku se přepínají z pravého řídítka, kde je umístěno i vypínání Start-Stop systému.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše