STYL

Translation is not available.

Oblečte se na slavnostní příležitosti s Venicia fashion

Majitelé butiků, pozor! Na veletrhu STYL se poprvé představuje třebíčská firma, která dováží elegantní módu evropských značek. Stánek společnosti Venicia fashion zaujme bohatou nabídkou krásných šatů pro širokou škálu zákazníků.

Společnost Venicia fashion byla založena před 12 lety a věnuje se jak maloobchodu, tak velkoobchodu. Vedle vlastní kamenné prodejny v Třebíči zásobuje další maloobchodní prodejce, především jde o butiky a svatební salony. „Na veletrhu STYL jsme poprvé a chceme tady najít nové kontakty a další odběratele, především majitele butiků. Zveme je na náš stánek a věříme, že je zaujmeme velkou šíří nabídky. Oblékáme ženy i muže na různé příležitosti, takže si u nás vybere opravdu každý,“ říká David Venhoda, obchodní zástupce společnosti Venicia fashion.

Doménou firmy je společenská móda. Nabídka je určena především na slavnostní příležitosti a různé společenské akce – plesy, svatby, večírky, promoce i silvestrovské oslavy. Součástí je také elegantní business móda, nechybí zde halenky, kalhoty ani doplňky jako kabelky, pásky, bižuterie. Společenské šaty například od francouzské značky Diva Fashion doplňují pánské obleky polské značky Galant Lansier. Zaujme také nabídka polské značky Botega Elena s krásnými modely krajkových šatů, které oslovují třeba maminky hledající šaty na svatbu. „Dovážíme zboží různých zahraničních značek, především z Francie, Itálie, Polska a Turecka. Chceme zaujmout šíří nabídky. Je to móda pro každou ženu a také pro muže, výborně se prodávají pánské obleky,“ říká David Venhoda. A na stánku si skutečně vybere každá žena, ať už si potrpí na zdobnost, krajky, plisování nebo vyznává spíše jednoduchost. Vedle široké škály materiálů a barev potěší také řada velikostí, která sahá až do čísla 54.

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše