Stavební veletrh Brno

Translation is not available.

Poradenské centrum pro úsporné stavby

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Chcete zkonzultovat váš záměr či projekt? Financování? Dotace? Poradíme vám bezplatně!

KDE? Poradenské centrum Centra pasivního domu, pavilon V, stánek 79

KDY? 26. – 29. února 2020 (st - pá 9:00 - 18:00, so 9:00 - 17:00)

Můžete přijít kdykoliv bez předchozího objednání.  Poradenské centrum je v provozu po celou dobu veletrhu.

  • Nechte si poradit přímo od expertů na úsporné a pasivní domy - nezávisle, zkušeně a bezplatně. K dispozici vám budou odborníci Centra pasivního domu – u našich poradenských stolů se vystřídá řada zkušených odborníků z různých oborů - architekti, projektanti, stavitelé, energetičtí poradci.  
  • Získejte bezplatně odpovědi na všechny vaše otázky!
  • Ročenka Pasivní domy zdarma - exkluzivně pro návštěvníky našeho poradenského centra v pavilonu V. Chcete mít přehled o současných trendech ve stavění pasivních či energeticky úsporných domů? Pak je pro vás ročenka tou správnou volbou. Vyzvedněte si ji u nás…
  • Bohatý doprovodný program plný inspirace a nápadů, též odbornou přednášku
    Pátek 28. 2., 14:30 – 16:30, pavilon V, přednáškové molo
    Jak budeme stavět od roku 2020? Nejčastější chyby při realizaci, jak jim předcházet a případně je opravovat? Jak předejít nežádoucím únikům tepla z interiéru? Na tyhle a další otázky vám odpovědí odborníci z praxe, společně s majiteli, kteří v pasivních domech bydlí.
  • Vzdělávací kurzy pro ty, co se chystají stavět - Investice do domu je zpravidla ta největší v našem životě. Nabízíme vám unikátní přípravu, která vám poradí, co si pohlídat a na co si dát při koupi nebo stavbě budoucího bydlení pozor. Zaměřeno na pasivní domy, ale principy využijí všichni nakupující a stavebníci. Nejbližší termíny kurzů v Brně a Praze.

Další informace na www.pasivnidomy.cz

More news from the fair trade

Nastavení cookies

Ke sledování a analýze návštěvnosti na našich webových stránkách používáme soubory cookies. Tyto soubory mohou obsahovat osobní údaje. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je dle platné legislativy vyžadován váš souhlas.
Příjmout vše